Ilusa naeratusega võidad sõpru ja südameid. Naeratades jääd meelde ning paned ka end ümbritsevad naeratama. 3M seisab selle eest, et kaunis naeratus saavutatakse kiiresti ja teistele märkamatult. Registreeri end ortodondi juurde breketikonsultatsioonile.

Whiteness Perfect
valgendus

Täidab kõiki ohutu hammaste valgendamise nõudeid: geel sisaldab rohkelt vett niisutamaks emaili...

LOE TÄPSEMALT >

Clarity ja Incognito breketid

Breketid erinevad oma välimuse, funktsionaalsuse ja hinna poolest. 3M pakub märkamatuid Clarity ja Incognito

LOE TÄPSEMALT >

Esimene
visiit

Esimese visiidi käigus uuritakse patsiendi suud ja hambaid. Võimalik, et tehakse hammastest röntgenipildid või...

LOE TÄPSEMALT >

Breketikandjate lood

Breketikandjate lood

Palusime inimestel, kes on läbimas breketravi, enda mõtteid ja kogemusi lugejatega jagada. Siin lehel on kolme särava naise mõtisklused breketite teemal.

Loe edasi...

Breketikandja meelespea

Mida võib breketite kandmise ajal süüa?

Ortodont annab breketikandjale tavaliselt nimekirja toitudest, mida võib süüa ning mida tasuks vältida. Soovitusi tasub jälgida, et breketid katki ei läheks. Kui nii siiski juhtub, tuleb minna ortodondi juurde kordusvisiidile.
Breketite kandmise ajal ei tohiks süüa kõvasid, krõmpsuvaid ja kleepuvaid toite nagu õunad, porgandid, karamell ja toffee. Tasuks loobuda ka närimiskummi närimisest.

Loe edasi...

Hammaste tervis

Hammaste tervis 

Meie hambad on pidevalt rünnaku all

Vaatame tõele näkku: elame maailmas, kus hammaste eest hoolitsemine on raskendatud. Tunneme pidevalt kiusatust tarbida suhkrurikkaid jooke ja suupisteid, mis põhjustavad hambakaariest. Vahel väsinuna tunneme isegi kiusatust hammaste pesemisest loobuda. Sellistel tegevustel on aga hammaste tervisele halvad tagajärjed.


Mida saad hammaste tervise heaks teha?

Harja ja loputa regulaarselt

Hammaste harjamine hoolikalt vähemalt kaks korda päevas on kõige tähtsam asi, mida oma hammaste tervise heaks teha saad. Breketeid kandes jääb toit lihtsamalt hammaste vahele kinni, seega on oluline, et peseksid hambaid peale igat söögikorda. Hammaste õigest harjamisest breketite kandmise ajal loe lähemalt siit.

Loe edasi...

Hammaste puhastamine breketite kandmise ajal

Hea on kui breketravi tulemusena on saavutatud sirge hambarida. Veel parem aga, kui hambad on peale ravi lõppu ka ilusad ja terved. Selleks on oluline peale igat söögikorda hambaid puhastada, sest fikseeritud breketitega võib hambakatt tekkida kiiremini.

Loe edasi...

Videod