Küsi Whiteness Perfect geeli järgnevatest hamabakliinikutest või registreeri end kohe vastuvõtule:

REGISTREERI

Whiteness Perfect Geeliga puhastust pakkuad kliinikud

Clarity ja Incognito breketid

Breketid erinevad oma välimuse, funktsionaalsuse ja hinna poolest. 3M pakub märkamatuid Clarity ja Incognito

LOE TÄPSEMALT >

Esimene
visiit

Esimese visiidi käigus uuritakse patsiendi suud ja hambaid. Võimalik, et tehakse hammastest röntgenipildid või...

LOE TÄPSEMALT >

Whiteness Perfect valgendus


Whiteness Perfect valgendusgeel on loodud koduseks hammaste valgendamiseks.

Valgendusgeeli kasutamiseks on vajalik soetada endale hammaste ümber käivad silikoonist kaped. Need valmistatakse hammastelt võetud jäljendite järgi hambaarsti kabinetis.

Valgendus algab esimese visiidiga hambaarsti juurde

Hammaste valgendamine saab alati alguse hambaarsti kabinetist – ka siis, kui tegemist on kodus kasutamiseks mõeldud valgendussüsteemiga nagu seda on Whiteness Perfect.

Esimesel visiidil vaatab hambaarst üle hambad ning kontrollib, et ei oleks auke või igemeprobleeme. Kui valgendada katkiseid hambaid, võib hilisem hammaste ravi osutuda kordades keerulisemaks ja kulukamaks.

Kui hambad ja igemed on tunnistatud terveks, võtab arst hammastelt jäljendi vaid Sinule sobiva kape tegemiseks.

Jäljendi järgi valmistab hambatehnik õhukesest, kuid tugevast läbipaistvast silikoonist kape, mis sobib vaid Sinu hammastega. Kape koos valgendusgeelidega saad kätte järgmise visiidi ajal. Siis jagab hambaarst ka näpunäiteid kape ja geeli kasutamiseks.

 

Kodune valgendus

Koduse valgendamise protseduur on lihtne: kape sisse tuleb asetada parajas koguses geeli, see siis suhu panna ja lasta geelil mõnda aega mõjuda.

Üldjuhul saavutatakse Whiteness Perfect valgendusgeeliga sobiv tulemus 3–14 päeva jooksul, aeg võib aga varieeruda sõltuvalt hammaste toonist. Kollakad hambad muutuvad valgeks väga kiiresti, hallikate hammaste puhul lasevad tulemused end kauem oodata.

Kui tulemus kord saavutatud, kestab see mitu kuud.

Whiteness Perfect valgendusgeeli saab osta hambaravi kliinikutest 

Whiteness Perfect geel

Whiteness Perfect valgendusgeeli pakuvad mitmed kliinikud üle Eesti. Geeli müüakse käepärases plastikust süstlakujulises anumas, millega on lihtne kape sisse õige kogus geeli panna.

Registreeri end läbi registreerimisvormi Sinule sobivaimas asukohas ning hambaarst võtab Sinuga peagi ühendust.

Registreeri valgenduseelsele hambaarsti vastuvõtule

 

Miks valida Whiteness Perfect valgendust?

Valged hambad

  • Whiteness Perfect on esindatud enam kui 50 riigis ning on number 1 valgendusgeel Brasiilias, Miss Universumite „hällis”, kus säravaid valgeid hambaid hinnatakse kõrgelt.
  • Whiteness Perfect geel täidab kõiki ohutu hammaste valgendamise nõudeid: geel sisaldab rohkelt vett, et niisutada valgendamise ajal hammaste emaili. Samuti sisaldab geel fluoriidi hambaemaili tugevdamiseks ning lisatud on ka hammaste tundlikkust vähendav aine (kaaliumnitraat).
  • Whiteness Perfect geeliga säästad raha. Geel kleepub hästi hammaste külge ja seda kulub vähe. 
  • Whiteness Perfect valgendusgeeli ei pea hoidma külmkapis. Võid seda kanda oma käekotis ning valgendada hambaid ka reisil olles ilma, et peaksid muretsema materjali kvaliteedi languse pärast. Paljusid teisi geele tuleb hoida külmkapis, et toimeaine mõju säiliks.