Ilusa naeratusega võidad sõpru ja südameid. Naeratades jääd meelde ning paned ka end ümbritsevad naeratama. 3M seisab selle eest, et kaunis naeratus saavutatakse kiiresti ja teistele märkamatult. Registreeri end ortodondi juurde breketikonsultatsioonile.

Whiteness Perfect
valgendus

Täidab kõiki ohutu hammaste valgendamise nõudeid: geel sisaldab rohkelt vett niisutamaks emaili...

LOE TÄPSEMALT >

Esimene
visiit

Esimese visiidi käigus uuritakse patsiendi suud ja hambaid. Võimalik, et tehakse hammastest röntgenipildid või...

LOE TÄPSEMALT >

Esteetilised lahendused 3M´ilt: Clarity ja Incognito breketid

Breketravi tehakse siis, kui hambad pole kenasti reas ning tahetakse hambarida parandada.
Breketid erinevad oma välimuse, funktsionaalsuse ja hinna poolest. 3M pakub märkamatuid Clarity ja Incognito breketeid, mis viivad kiiresti soovitud tulemuseni. 
Erinevalt teistest breketitest on 3M breketeid ravi lõppedes tänu spetsiaalsele kujule kerge ja kiire eemaldada. Nii jääb hamba pind rikkumata ning ravi lõppedes hambad terveks.

Clarity breketid on hammaste pealispinnale kinnituvad keraamilised breketid, mis lükkavad hambad õrnalt kuid kiiresti soovitud kohale. Need on maailmas laialdaselt kasutatavad, kuna tänu oma läbipaistvusele jäävad nad teistele märkamatuks, sobivad hamba naturaalse värviga ning neid on mugav kanda. Erinevalt paljudest teistest breketitest ei muuda need ravi vältel värvi ning on disainitud suurema mugavustunde nimel võimalikult väikesed.
Clarity Advanced breketid on täiskeraamilised ja seega allergiavabad.

  

Clarity SL breketid on iseligeeruvad keraamilised breketid, mille puhul kinnitub breketeid pingutav traat spetsiaalse isekinnituva mehhanismi abil. Visiidid ortodondi juurde on nii lühemad ja mugavamad. Samuti on lihtsam hammaste puhastamine, kuna breketitel puuduvad kummist kinnitused. Breketid näevad kenad välja ja hoolitsevad kiirete tulemuste eest.


Incognito linguaalsed breketid kinnitatakse hammaste siseküljele (keelepoolsele küljele) ja need jäävad vaatajatele täiesti nähtamatuks. Breketid valmistatakse igale hambale eraldi, mistõttu on tulemused näha juba esimesest päevast alates. Incognito breketid on hea valik neile, kes hindavad ametialastel või isiklikel põhjustel täiesti silmapaistmatut lahendust. 

Incognito breketid valmistatakse kullasulamist, mis muudab need sobivaks ka neile, kellel on nikli vastu allergia.

 

 

Victory seeria metallbreketid on tunduvalt väiksema ja madalama profiiliga kui teised metallbreketid, mis muudab nende kandmise mugavaks. Samas on mõju kiire ja efektiivne. Breketid on valmistatud eriti vastupidavast metallist ja kannatavad probleemideta ära ka mõned löögid, mida võib ette tulla näiteks sportimisel.
Breketravi tulemusena on hambad tulevikus tervemad ja tugevamad. Hammaste eest on lihtsam hoolitseda ja hambaauke ning hambaprobleeme esineb harvem. Tulemuseks on ilus naeratus!

Videod